Lv | En |
Darba meklētāji: 153827
CV skaits: 11133
Vakances: 9
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

Narvesen Baltija SIA

Narvesen ir vadošais preses, ātro uzkodu un servisa tirdzniecības tīkls, kura bizness balstās uz sadarbību ar franšīzes ņēmējiem un Latvijā darbojas jau 16 gadu. Reģ. nr. 40003365783
Narvesen komandā aicinām

FRANŠĪZES ŅĒMĒJS/-A

Konkursa beigu datums:

  • 30.04.2017

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt efektīvu tirdzniecības vietas darbību atbilstoši Narvesen koncepcijai un LR likumdošanai;
  • Gūt sev peļņu, ieguldot tirdzniecības vietā visu spēku un enerģiju;
  • Attīstīt tirdzniecības vietu;
  • Algot personālu – vadīt, kontrolēt un attīstīt to;

Papildus prasības:

  • Franšīzes ņēmējam pašam ir jābūt labam pārdevējam;
  • Gatavība uzsākt savu uzņēmējdarbību;
  • Biznesa izjūta un orientētam uz rezultātiem;
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • Prasme vadīt un motivēt cilvēkus;
  • Prasme sadarboties un ievērot noteikumus;
  • Labas datoriemaņas (Excel, Word, Internets, e-pasts);
  • Pieredze mazumtirdzniecībā, vadītāja amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;

Piedāvājam:

  • iespēju uzsākt savu uzņēmējdarbību ar minimālu starta kapitālu;
  • Veidot savu komandu pēc saviem ieskatiem;
  • Veikals, kiosks -Ogrē, kiosks-Rīgā
  • Vairāk par Narvesen franšīzi vari uzzināt www.narvesen.lv
  • Darba vieta - Rīga, kiosks,Ogrē-veikals,kiosks
  • Darba alga Eur - Franšīzes ņēmējs

Kontaktinformācija:

  • Kontaktpersona - Vilhelmine Strautiņa
  • Papildinformācija - Franšīze tiek nodota tikai esošās tirdzniecības vietās. CV un motivācijas vēstuli ar norādi (Franšīzes ņēmējs) lūdzam sūtīt uz e-pastu.
  • E-pasts - darbs@narvesen.lv
  • Tālrunis - 67074211 29133669
  • Fakss - 67074211

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 58783
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri