Lv | En |
Darba meklētāji: 153935
CV skaits: 11064
Vakances: 6
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

Norvea Group, SIA

Pārdevējs/-a - konsultants/-e

Konkursa beigu datums:

  • 21.03.2017

Darba pienākumi:

  • Laipna un profesionāla klientu apkalpošana un konsultēšana;
  • Produkcijas izvietošana un papildināšana;
  • Darbs ar kases sistēmu, kredītkaršu terminālu;
  • Preču dokumentācijas reģistrēšana;
  • Kārtības uzturēšana tirdzniecības telpās;
  • Atbildīga ikdienas darbu organizēšana.

Prasības kandidātam:

  • Izglītība:
    • Vidējā izglītība
  • Valodu zināšanas:
    • Latviešu - ļoti labi
    • Krievu - labi
    • Angļu - labi
  • Darba pieredze:
    • Tirdzniecība - Cita veida tirdzniecība

Papildus prasības:

  • Iepriekšējā darba pieredze pārdošanā un klientu apkalpošanā;
  • Pieredze darbā ar kases sistēmu, kredītkaršu terminālu;
  • Motivēta, atbildīga un enerģiska personība;
  • Pozitīva attieksme un vēlme strādāt komandā.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu strauji augošā un perspektīvā uzņēmumā;
  • Labus darba apstākļus un draudzīgas komandas atbalstu;
  • Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu;
  • Stabilitāti un sociālās garantijas;
  • Profesionālas apmācības un izaugsmes iespējas.
  • Darba laiks - Pilna slodze (Darbs maiņās)
  • Darba vieta - Rīga
  • Darba alga Eur - no 400.00 (neto)

Kontaktinformācija:

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 902
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri