Lv | En |
Darba meklētāji: 153827
CV skaits: 11133
Vakances: 9
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

TRENTINI

Kopš 2002.gada TRENTINI grupas uzņēmumi sekmē estētiskas un kvalitatīvas vides iekārtošanu un propagandē mūsdienīgu dzīvesveidu, piedāvājot pasaules labāko un prestižāko ražotāju mēbeles, gaismas ķermeņus, apdares materiālus un citus interjera priekšmetus. Interjera dizaina galerijā TRENTINI, kas atrodas Sapņu Fabrikā, savam interjeram piemērotas lietas atradīs īsti arhitektūras un interjera dizaina gardēži un cilvēki ar augstām prasībām pret apkārtējo vidi.

PROJEKTU VADĪTĀJS/-a (gaismas nodaļa)

Konkursa beigu datums:

  • 31.03.2017

Darba pienākumi:

  • • Augsta klientu servisa nodrošināšana Premium klases produkcijai;
  • • Klientu iepazīstināšana ar kompānijas produkciju (arhitekti, projektu attīstītāji, celtnieki, gala pircēji);
  • • Gaismas piedāvājumu izstrāde, tāmēšana (Excell, DiaLux);
  • • Pārdošanas procesa veikšana;
  • • Pasūtījumu pieņemšana un koordinēšana;
  • • Dalība nodaļas inventarizācijās, pēcgarantijas uzskaitē un apkalpošanā.

Papildus prasības:

  • • Izcilas prasmes komunicēt, aizstāvēt savu ideju/vīziju;
  • • Augsti attīstītas prezentācijas prasmes;
  • • Pieredze projektu vadībā;
  • • Uz pārdošanu orientēta personība;
  • • Jābūt apveltītam gan ar loģisko, gan tehnisko domāšanu, gan radošu iztēli;
  • • Prasme strādāt ar datoru labā lietotāja līmenī (AutoCad un/vai DiaLux programmu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību, taču nebūs prioritārs aspekts kandidāta izvēlē);
  • • Izcilā līmenī latviešu un krievu valodas zināšanas, kā arī labas angļu valodas zināšanas būtiski ietekmēs kandidāta izvēli;
  • • Atraktīva personība, kas spēj aizdegties un aizraut arī citus;
  • • Izpratne par gaismu, telpu, vidi un dizainu;
  • • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • • Pozitīva attieksme

Piedāvājam:

  • • Darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • • Dinamisku un atbildīgu darbu perspektīvā nozarē;
  • • Konkurētspējīgu atalgojumu kompetences ietvaros;
  • • Labus apstākļus draudzīgā kolektīvā;
  • • Profesionālās pilnveides un attīstības iespējas.
  • Darba laiks - Pilna slodze
  • Darba vieta - Rīga

Kontaktinformācija:

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 562
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri