Lv | En |
Darba meklētāji: 154045
CV skaits: 11039
Vakances: 6
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

SIA Dizozols

Klientu servisa speciālists/e

Konkursa beigu datums:

  • 30.04.2017

Darba pienākumi:

  • Ikdienas komunikācija ar esošajiem klientiem Jēkabpilī;
  • klientu datu bāzes uzturēšana;
  • darbs ar potenciālajiem klientiem;
  • ienākošo un izejošo dokumentu apstrāde (pavadzīmes, iepirkuma akti, iztrūkstošo dokumentu monitorings, līgumu reģistrēšana);
  • kokmateriālu cenu monitorings;
  • tirgus tendenču monitorings un datu atjaunināšana.

Prasības kandidātam:

  • Datorprasmes:
    • Lietojumprogrammas:
      • Lieto ikdienā - MS Excel, MS Powerpoint, MS Word
  • Autovadītāja apliecība - B

Piedāvājam:

  • Izaicinājumiem bagātu darbu strauji augošā uzņēmumā;
  • iespēju augt un attīstīties, paplašināt ar nozari saistītās zināšanas;
  • iespēju iegūt vērtīgu profesionālo pieredzi;
  • konkurētspējīgu atalgojumu, kā arī papildus ieguvumus;
  • izaugsmes iespējas uzņēmumā;
  • brīnišķīgu darba vidi ar lieliskiem kolēģiem.
  • Darba laiks - Pilna slodze (Brīvs grafiks)
  • Darba vieta - Jēkabpils

Kontaktinformācija:

  • Kontaktpersona - Jānis Uzāriņš
  • Papildinformācija - SIA Dizozols ir viens no straujāk augošajiem mežistrādes un koksnes tirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. Mēs ticam, ka uzņēmuma veiksmes pamatā ir mūsu cilvēki un augstākās raudzes klientu serviss. Mūsu attieksmi pret kolēģiem labi raksturo Ričarda Brensona teiktais: "Apmāci cilvēkus pietiekami labi lai viņi var aiziet, izturies pret viņiem tā lai viņi to nevēlētos."
  • E-pasts - janis.uzarins@dizozols.ir

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 1216
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri