Lv | En |
Darba meklētāji: 154171
CV skaits: 11027
Vakances: 9
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

TRENTINI

Kopš 2002.gada TRENTINI grupas uzņēmumi sekmē estētiskas un kvalitatīvas vides iekārtošanu un propagandē mūsdienīgu dzīvesveidu, piedāvājot pasaules labāko un prestižāko ražotāju mēbeles, gaismas ķermeņus, apdares materiālus un citus interjera priekšmetus. Interjera dizaina galerijā TRENTINI, kas atrodas Sapņu Fabrikā, savam interjeram piemērotas lietas atradīs īsti arhitektūras un interjera dizaina gardēži un cilvēki ar augstām prasībām pret apkārtējo vidi.

EKSPEDITORS/-E

Konkursa beigu datums:

  • 19.06.2017

Darba pienākumi:

  • • Braukt pie klientiem un kvalitatīvi veikt preču piegādi;
  • • Izpildīt darba vadītāja norādītos darba uzdevumus;
  • • Precīzi izpildīt klientu vēlmes.

Papildus prasības:

  • • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • • Obligātas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • • Spēja ātri uztvert informāciju un adekvāti reaģēt;
  • • Spēja darboties komandā;
  • • Labas komunikācijas iemaņas, spēja elastīgi strādāt, saprasties ar klientiem;
  • • Būt akurātam veicot uzdotos darbus;
  • • Fiziska izturība.

Piedāvājam:

  • • Iespēju strādāt stabilā, radošā un dinamiskā uzņēmumā;
  • • Profesionālus un draudzīgus kolēģus;
  • • Labus darba apstākļus;
  • • Konkurētspējīgu atalgojumu sistēmu.
  • Darba laiks - Pilna slodze
  • Darba vieta - Rīga

Kontaktinformācija:

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 5327
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri