Lv | En |
Darba meklētāji: 154225
CV skaits: 11022
Vakances: 14
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

SIA "DDPC"

Reģ.Nr. 40103683398

zvanu centra operators/-e

Konkursa beigu datums:

  • 18.10.2017

Darba pienākumi:

  • konsultācijas un palīdzība kabeļtelevīzijas un interneta pakalpojumu lietošanas jautājumos, klientu pieteikumu pieņemšana un apstrāde, informācija par pakalpojumiem

Prasības kandidātam:

  • Valodu zināšanas:
    • Latviešu - labi
    • Krievu - labi
  • Darba pieredze:
    • Pakalpojumi - Citi biznesa pakalpojumi

Papildus prasības:

  • pieredze klientu apkalpošanā latviešu un krievu valodā, labas datorzināšanas, labas komunicēšanas spējas

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā, daudzpusīgu pieredzi, labus darba apstākļus, draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu, fiksētu darba algu + bonusus
  • Darba laiks - Pilna slodze (10-22, 3/3)
  • Darba vieta - Rīga, Brīvības

Kontaktinformācija:

  • Kontaktpersona - Irina
  • Papildinformācija - CV lūdzam sūtīt uz elektronisko pastu
  • E-pasts - ddpc@livas.lv
  • Tālrunis - 67081024

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 4813
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri