Lv | En |
Darba meklētāji: 154225
CV skaits: 11022
Vakances: 14
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

ALAN LTD

ALANDEKO (reģ nr. 40003019349)ir viens no pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem Latvijas tirgū, kas interjera noformēšanas jomā darbojas jau kopš 1991.gada. Zem sava zīmola esam apvienojuši gan žalūziju, aizkaru un mēbeļu ražotni, gan interjera lietu mazumtirdzniecības tīklu Latvijā un Lietuvā.

Mēbeļu projektētajs/-a/pārdevējs/-a/konsultants/-e

Konkursa beigu datums:

  • 10.11.2017

Darba pienākumi:

  • * Iebūvējamo un korpusa mēbeļu (virtuves, skapji) projektu izstrāde un vadība;
  • * Piedāvāt atbilstošu un radošu risinājumu klientu vēlmēm un vajadzībām.

Papildus prasības:

  • * Uz pārdošanu orientēta personība;
  • * Vēlama iepriekšēja darba pieredze līdzvērtīgā amatā;
  • * Spēja ātri uztvert informāciju un atbilstošireaģēt;
  • * Spēja darboties patstāvīgi un izrādīt iniciatīvu;
  • * Labas komunikācijas prasmes, spēja elastīgi strādāt;
  • * Obligātas latviešu un krievu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • * Nepieciešamo apmācību;
  • * Iespēju strādāt radoši un realizēt savas idejas;
  • * Pilnveidot savas iemaņas;
  • * Mūsdienīgu un dinamisku darba vidi;
  • * Draudzīgus kolēģus;
  • * Konkurētspējīgu, motivējošu atalgojumu.
  • Darba laiks - Pilna slodze
  • Darba vieta - Rīga

Kontaktinformācija:

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 1696
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri