Lv | En |
Darba meklētāji: 154310
CV skaits: 11034
Vakances: 20
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

SIA "Grand Eko"

Arhitekts, Arhitekta palīgs

Konkursa beigu datums:

  • 31.12.2017

Darba pienākumi:

  • Pienākumi:
  • Ēku apsekošana, datu ievākšana, ēku uzmērīšana;
  • Būvprojektu izstrāde;
  • Vienkāršoto fasādes atjaunošanas projektu izstrāde;
  • Pārbūvju un atjaunošanas būvprojektu izstrāde;
  • Tehnisko dokumentu formu un projektu sadaļu sagatavošana;
  • Asistēšana uzņēmuma vadītājam.

Prasības kandidātam:

  • Izglītība:
    • Nepabeigta augstākā profesionālā izglītība:
      • Arhitektūra un būvniecība
  • Valodu zināšanas:
    • Latviešu - runāt izcili, rakstīt izcili
    • Krievu - runāt labi, saprast labi, rakstīt mazliet
  • Datorprasmes:
    • Lietojumprogrammas:
      • Lieto dažreiz - Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
      • Lieto ikdienā - ArhiCAD, AutoCAD
  • Darba pieredze:
    • Celtniecība
  • Iespējas ceļot darba nolūkos
  • Autovadītāja apliecība - B
  • Personīgais auto

Papildus prasības:

  • Vismaz iesākta augstākā izglītība inženierzinātņu/ arhitektūras/ vides zinātņu vai radniecīgās nozarēs;
  • Iepriekšēja pieredze projektēšanas vai būvniecības jomā;
  • Zināšanas un izpratne energoefektivitātes jomā;
  • Labas latviešu valodas zināšanas, krievu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama);
  • Labas datorprasmes (AutoCAD, ArhiCad, Word, Excel);
  • Augsta atbildības izjūta, labas organizatoriskās spējas, prasme strādāt komandā, precizitāte.

Piedāvājam:

  • Aicinām mūsu komandai pievienoties arhitektu vai arhitekta palīgu.
  • Darba laiks - Pilna slodze (9:00-17:00)
  • Darba vieta - Rīga, Pulka iela 3/11

Kontaktinformācija:

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 5181
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri