Lv | En |
Darba meklētāji: 154310
CV skaits: 11034
Vakances: 20
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

TRENTINI

Kopš 2002.gada TRENTINI grupas uzņēmumi sekmē estētiskas un kvalitatīvas vides iekārtošanu un propagandē mūsdienīgu dzīvesveidu, piedāvājot pasaules labāko un prestižāko ražotāju mēbeles, gaismas ķermeņus, apdares materiālus un citus interjera priekšmetus. Interjera dizaina galerijā TRENTINI, kas atrodas Sapņu Fabrikā, savam interjeram piemērotas lietas atradīs īsti arhitektūras un interjera dizaina gardēži un cilvēki ar augstām prasībām pret apkārtējo vidi.

PROJEKTU VADĪTĀJS/-a (mēbeļu nodaļa)

Konkursa beigu datums:

  • 27.11.2017

Darba pienākumi:

  • • Aktīva kontaktēšanās ar arhitektiem un dizaineriem, viņu iepazīstināšana ar ražotāju produkciju;
  • • Projektu koordinēšana un vadība;
  • • Gala pircēju konsultēšana par labākajiem mēbeļu dizaina risinājumiem;
  • • Atbilstošu piedāvājumu sagatavošana, pasūtījumu pieņemšana, koordinēšana.

Papildus prasības:

  • • Izcilas prasmes komunicēt, aizstāvēt savu ideju/vīziju, spēja runāt ar arhitektiem un dizaineriem vienā valodā;
  • • Pieredze pārdošanā un projektu vadībā;
  • • Augsti attīstītas prezentācijas prasmes;
  • • Uz pārdošanu un rezultātu orientēta personība;
  • • Jābūt apveltītam gan loģisko domāšanu, gan radošu iztēli;,
  • • Prasme strādāt ar datoru labā lietotāja līmenī, Auto CAD programmas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • • Labā līmenī latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • • Atraktīva personība, kas spēj aizdegties un aizraut arī citus.

Piedāvājam:

  • • Iespēju strādāt skaistā un radošā vidē ar pasaulē vadošajiem dizaina mēbeļu zīmoliem;
  • • Ļoti labus darba apstākļus dinamiskā uzņēmumā;
  • • Profesionālus un draudzīgus kolēģus;
  • • Apmācību pie ražotājiem Rietumeiropā;
  • • Stabilu atalgojumu;
  • Darba laiks - Pilna slodze
  • Darba vieta - Rīga

Kontaktinformācija:

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 4366
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri