Lv | En |
Darba meklētāji: 154412
CV skaits: 11026
Vakances: 2
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

SIA MARNO

GAĻAS PĀRSTRĀDES UZŅĒMUMS

Tirdzniecības pārstāvis

Konkursa beigu datums:

  • 12.01.2018

Darba pienākumi:

  • -Aktīva uzņēmuma produktu pārdošana,
  • -Sadarbības uzturēšana ar esošo klientu loku un jaunu klientu piesaistīšana
  • -Uzņēmuma produktu klāsta pārzināšana un profesionālu konsultāciju sniegšana

Prasības kandidātam:

  • Izglītība:
    • Vidējā izglītība:
      • Tirdzniecība
  • Valodu zināšanas:
    • Latviešu - izcili
    • Krievu - runāt ļoti labi, saprast labi, rakstīt labi
  • Iespējas ceļot darba nolūkos
  • Autovadītāja apliecība - B

Papildus prasības:

  • -Augsta atbildības sajūta un spēja strādāt patstāvīgi
  • -Teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas
  • -Pieredze aktīvajā pārdošanā, tirdzniecībā un darbā HoReCa sektorā
  • -Teicamas prezentācijas, argumentācijas un pārliecināšanas prasmes
  • -B kategorijas autovadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • -Interesantu un dinamisku darbu, ar izaugsmes iespējām stabilā uzņēmumā;
  • -Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • -Iespēju nopelnīt neierobežoti, atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem;
  • -Apmācību;
  • -Apmaksātas telefona sarunas;
  • -Uzņēmuma automašīnu;
  • -Atsaucīgus darba kolēģus un pretīmnākošu vadītāju.
  • Darba laiks - Pilna slodze (09:00-17:00)
  • Darba vieta - Rīga, Krustpils iela 89a

Kontaktinformācija:

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 4263
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri