Lv | En |
Darba meklētāji: 154412
CV skaits: 11026
Vakances: 2
Seko līdzi:

DARBA SLUDINĀJUMS

Starptautisks valodu pakalpojumu uzņēmums Baltic Media Ltd

SIA Baltic Media Ltd ir vadošs digitālo valodu pakalpojumu uzņēmums Ziemeļeiropā, kas jau 25 gadus specializējas tulkošanā un lokalizācijā globāliem un reģiona klientiem. Mājas lapa: www.balticmedia.com

Digitālā mārketinga vadītājs

Konkursa beigu datums:

  • 21.01.2018

Darba pienākumi:

  • Uzturēt un attīstīt uzņēmuma digitālo saturu uzņēmuma mājas lapā un sociālajos tīklos.
  • Plānot un vadīt e-mārketinga aktivitātes globālajos tirgos.
  • Izstrādāt uzņēmuma mārketinga stratēģiju, analizēt un sniegt atskaites par padarīto darbu;
  • Prezentēt uzņēmumu virtuālā vidē un semināros, konferencēs.

Prasības kandidātam:

  • Izglītība:
    • Augstākā izglītība:
      • Ekonomika vai
      • IT, Informātika, datortehnoloģijas vai
      • Vadība, biznesa vadība vai
      • Valodu zinības
  • Valodu zināšanas:
    • Latviešu - ļoti labi
    • Angļu - ļoti labi
  • Datorprasmes:
    • Lietojumprogrammas:
      • Pamatzināšanas - Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Google Chrome, Internet Explorer, MS Excel, MS Powerpoint, MS Word, Quark Express
    • Operētājsistēmas:
      • Pamatzināšanas - MS-DOS, MacOS, Windows 8
  • Darba pieredze:
    • Informācijas tehnoloģijas
    • Pakalpojumi - Citi biznesa pakalpojumi
    • Pakalpojumi - Tehniskie pakalpojumi
  • Iespējas ceļot darba nolūkos

Papildus prasības:

  • Vismaz bakalaura grāds mārketingā, ekonomikā, biznesa vadībā, IT vai līdzīgā nozarē;
  • Vismaz 3-5 gadu veiksmīga pieredze digitālā komunikācijā un/vai mārketingā;
  • Tehniskā kompetence darbā ar datoru, maketēšanas programmām, satura vadības sistēmām un sociāliem tīkliem.
  • Lieliskas analītiskās, komunikatīvās un argumentācijas prasmes;
  • Teicamas angļu valodas zināšanas;
  • Pašiniciatīva, uz rezultātu orientēta domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • Interese par IT, digitālo komunikāciju, valodu pakalpojumu nozari un vēlme veidot karjeru ilgtermiņā.

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • Rūpīgu ievadapmācību un kolēģu atbalstu;
  • Apmācības un seminārus savu zināšanu pilnveidošanai;
  • Konkurētspējīgu darba atalgojumu atbilstoši darba rezultātiem.
  • Darba laiks - Pilna slodze (brīvs grafiks)
  • Darba vieta - Rīga, Elizabetes iela 2
  • Darba alga Eur - Pēc prasībām

Kontaktinformācija:

  • Kontaktpersona - Guntars
  • Papildinformācija - Aicinām pieteikt savu kandidatūru, sūtot CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Vakance – digitālais mārketings” uz e-pasta adresi: info@balticmedia.net
  • E-pasts - info@balticmedia.net
  • Tālrunis - 67224327
  • WEB mājaslapa - www.balticmedia.com

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu, spiediet pogu Vēlos pieteikties

Sludinājums skatīts (reizes): 2138
Lietotājvārds un parole
e-darbs iesaka

Sadarbības partneri